Portal medyczny Sprawdź ofertę na kredyty gotówkowe w 24finance.pl
Zaloguj się

Mapa Białegostoku

BIURA


Euro-Projekt - Architekci


Włościańska 18
15-199 Białystok

Podstawową specjalizacją biura projektowego w białostockim biurze projektowym EURO-PROJEKT z filią w Warszawie jest realizowanie projektów architektonicznych nowoczesnych budynków użyteczności publicznej, budynków mieszkalnych jak także przemysłowych. Nasi architekci wiedzą w jaki sposób piękno połączyć z europejskimi normami budowlanymi, zarówno w zakresie norm bezpieczeństwa, ale i jakości wykonania budowy.

architekt, biuro projektowe, architektura, projekty

Czysty Dom


ul. Broniewskiego15/36
15-748 Białystok

Jesteśmy profesjonalną firmą sprzątającą, która zajmuje się kompleksowym sprzątaniem firm,domów i mieszkań. Sprzątamy również obiekty użytkowe, gabinety, klatki schodowe i osiedla, a także porządkujemy domy po budowach i remontach. Posiadamy stacjonarną pralnię dywanów, oferujemy odbiór i dowóz gratis, tapicerkę meblową czyścimy u klienta.

sprzątanie, białystok, usługi, firmy, domy

Spectel Andrzej Popławski


ul. Zwycięstwa 8
15-703 Białystok

Spectel Pogotowie techniczne Białystok oferuje cyfrowe centrale telefoniczne telefony faksy telefony VoIP monitoring dla domu firm usługi elektryczne klimatyzację do biura i domu

pogotowie techniczne białystok, telewizja przemysłowa, monitoring białystok, cyfrowe centrale telefoniczne, usługi elektryczne

Bonus Agent Sp. z o.o.


Elizy Orzeszkowej 32 lok 12
15-084 Białystok

Nasza Multiagencja Ubezpieczeniowa działa na rynku od ponad sześciu lat. Oferujemy pełną i na wysokim poziomie obsługę ubezpieczeniową. Współpracujemy aż z dziesięcioma firmami ubezpieczeniowymi, co daje największą szansę na znalezienie najtańszej, zarazem najlepszej oferty. Oferujemy bezpłatną pomoc w czasie likwidacji szkody, oraz porady z zakresu ubezpieczeń. KAŻDEGO KLIENTA TRAKTUJEMY INDYWIDUALNIE U nas ubezpieczysz się TANIO, SZYBKO I DOBRZE Wyliczymy składkę za ubezpieczenie w następujących zakładach ubezpieczeń:  Benefia  Inter Risk  PZM  Compensa  Uniqa  Aviva  PTU  Generali  Ergo Hestia  HDI Asekuracja Nie musisz już chodzić do poszczególnych ubezpieczycieli i stać w kolejkach, aby wyliczyć składkę za ubezpieczenie. Nasi Agenci zaproponują najlepszą i najtańszą z możliwych ofertę wybraną aż z dziesięciu towarzystw w trakcie jednej szybkiej wizyty. Oferujemy szereg ubezpieczeń takich jak: Samochód: • Odpowiedzialność Cywilna (OC), • Auto Casco pojazdów lądowych (AC), • Następstw Nieszczęśliwych Wypadków dla kierowców i pasażerów (NNW), • Assistance krajowe i zagraniczne (ASS), • Zielona Karta (ZK), • OC Graniczne. Dom: • Ubezpieczenia mieszkań i domów (kompleksowe w tym od ognia, kradzieży, rabunku), • Ubezpieczenia budynków w budowie, • Ubezpieczenia OC w życiu prywatnym, • Ubezpieczenia domków letniskowych. Firma: • OC zawodu (pielęgniarek, lekarzy, biur księgowych i innych), • OC za produkt • Kompleksowe ubezpieczenia Firm i Podmiotów Gospodarczych, • Ogień i inne zdarzenia losowe, • Kradzież z włamaniem i rabunek, • Dewastacja, • Sprzęt Elektroniczny Podróże: • Koszty leczenia za granicą, • Ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków, • Koszty transportu medycznego, • Bagaż podróżny ubezpieczonego, • Koszty odwołania uczestnictwa w zagranicznej imprezie turystycznej. • Inne zdarzenia losowe To tylko niektóre ubezpieczenia, jakie możemy wam zaoferować. Posiadamy bardzo atrakcyjne pakiety na nowo zakupione pojazdy dla osób fizycznych. Serdecznie zapraszamy do naszego biura

ubezpieczenia bialystok, tanie ubezpieczenie, ubezpieczenie samochodu, agencja ubezpieczeniowa

Minkowscy Architekci


Warszawska
15-950 Białystok

Zajmujemy się projektowaniem architektoniczno-konstrukcyjnym obiektów budowlanych różnych typów, w szczególności budynków użyteczności publicznej. Firma działa nieprzerwanie od 1988 roku. W zespole utalentowani i doświadczeni architekci.

architekci, architekt, architekci białystok, architekci warszawa, biura projektów

Biuro Podróży Turio


Sienkiewicza 49 lok. 301
15-002 Białystok

O NAS Biuro podróży Turio powstało w 2010 roku w centrum Białegostoku. Doświadczenie pilota wycieczek, wykształcenie kulturoznawcze i pedagogiczne pracowników BPT, pozwoliło nam stworzyć atrakcyjne oferty wyjazdów grupowych. MISJA Biuro Podróży Turio ma na celu realizowanie wyjątkowych wycieczek, które zapewnią Klientom biura pozytywne i niezapomniane wrażenia. Produkty BPT łączą w sobie jakość, bezpieczeństwo, edukację, rozrywkę i radość zwiedzania. Programy wycieczek są zawsze dostosowane do indywidualnych potrzeb i zainteresowań poszczególnych instytucji, gdyż satysfakcja Klienta jest dla nas najwyższą wartością. Specjalizujemy się w wycieczkach szkolnych oraz wyjazdach integracyjno-krajoznawczych dla firm i instytucji.

WYCIECZKA SZKOLNA, INSENTIVE, WYJAZDY FIRMOWE, INCOMING, IMPREZY FIRMOWE

BIURO RACHNKOWE MONIKA KACA


ŚW. ROCHA 31 LOKAL 147
15-365 Białystok

Biuro Rachunkowe w Białymstoku prowadzone przez Monikę Kaca, Św. Rocha 31 lokal 147,C.H. PARK , Białystok

biuro, rachunkowe, białystok, bialystok, podatki

"Brah" Anna Hossa Biuro Rachunkowe Białystok


Tęczowa 11 Karakule
16-030 Karakule

Białystok Biuro Rachunkowe Anna Hossa BRAH, księgowość, rozliczenia, pit, podatek, Supraśl, Karakule, Grabówka, Nowodworce, Wasilków

Anna, Hossa, Anna Hossa, Hossa Anna, biuro rachunkowe

KOMTAX Katarzyna Michniewicz


Antoniuk Fabryczny 55/33
15-762 Białystok

Oficjalna strona firmy KOMTAX - biura rachunkowego. Znajdziesz tu naszą ofertę, ceny, informacje w jaki sposób z nami się skontaktować, a także linki (adresy) do wielu ciekawych i wartych odwiedzenia stron związanych z naszą ofertą.

Biuro rachunkowe, ceny, oferta, podlaskie, usługi księgowe

ELDORADO Ośrodek Wypoczynkowy


Wczasowa
19-500 Białystok

Kompleksowe Usługi informatyczne - LEVEL 5 Lubin - Studio Reklamy w Lubinie. Tworzenie stron internetowych - reklama - oprogramowanie - pozycjonowanie stron internetowych. Reklama internetowa i konwencjonalna : ulotki, wizytówki, teczki, banery, nadruki, tablice, bilbordy, gadżety reklamowe, projektowanie stron internetowych, prezentacje multimedialne.. Zapraszamy do odwiedzenia naszego biura w Lubinie. Reklama Lubin, Głogów, Legnica, Jawor, Polkowice, Chojnów, Chocianów, Przemków, Leszno, Poznań, Wrocław.

lubin, tworzenie stron, optymalizacja, programowanie, prezentacje

Dodaj firmę do mapy białegostoku
reklama
kredyt
oferty produktów kredytowych
Najnowsze na forum
Najnowsze adresy firm
Wiadomości z regionu:

Tagi - Miasta: A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z