Portal medyczny Sprawdź ofertę na kredyty gotówkowe w 24finance.pl
Zaloguj się

Mapa Białegostoku

Centrum


M&W Centrum Doradztwa Technicznego Dolnego Źródła Energii


Kazimierza Pułaskiego 11
15-339 Białystok

Doradztwo geologiczne przy odwiertach pionowych, doradztwo techniczne odwiertów geotermalnych dolnego źródła, odwierty pod dolne źródła pomp ciepła to tylko niektóre z propozycji znanej w całej Europie białostockiej firmy M & W Odnawialne Źródła Energii zajmującej się pracami wiertniczymi i wszystkimi zagadnieniami z tym związanymi. Jeżeli pragniesz poznać szczegóły naszej pełnej oferty odwiedź naszą stronę internetową lub skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 604-310-911. Gorąco zapraszamy

odwierty pod pompę ciepła Białystok, studnie głębinowe Białystok, pompy ciepła Białystok, odwierty Białystok

KRYMAR


Warszawska 6a lok.2
15-063 Białystok

Oferujemy profesjonalną obsługę w zakresie sprzedaży, diagnostyki i naprawy turbosprężarek do wszystkich marek samochodów osobowych, ciężarowych, dostawczych, maszyn budowlanych i łodzi.Zapewniamy 12 miesięczną gwarancje. Nasz warsztat wyposażony jest w najlepsze maszyny firmy Schenck i wysoko wykwalifikowanych specjalistów, które gwarantują najwyższą jakość usług.

naprawa, sprzedaż, turbosprężarek, sprężarki, turbosprężarki

KRYMAR S. C. IRENA SOKÓŁ, MARIUSZ SIENIUC


Warszawska 6a lok. 2
15-063 Białystok

Regeneracja turbosprężarek KRYMAR Firma KRYMAR zajmuje się profesjonalną regeneracją turbosprężarek. Nasza firma zapewnia najwyższą jakość usługi dzięki profesjonalnemu sprzętowi, niemieckiej marki SCHENCK lidera światowego, produkującego najwyższej klasy urządzenia wyważające. Licznym szkoleniom doskonalącym i doświadczeniu naszych pracowników. Do każdej turbiny dołączamy protokół certyfikujący wysoką jakość doważenia. . Na regenerację udzielamy 12 m-cy gwarancji bez limitu kilometrów.

naprawa turbosprężarek, turbosprężarki

naprawa elektronarzędzi i silników elektrycznych


Wiejska 1/1
15-351 Białystok

Przynieś nam swoje urządzenie a my je naprawimy przegląd nic nie kosztuje naprawiamy: sikniki elektryczne Elektronarzędzia pompy wodne hydrofory inne urządzenia elektryczne regenerujemy baterie elektronarzędzi

serwis, naprawa, regeneracja, elektronarzędzia, silniki elektryczne

Studio Kosmetyczne


Brukowa 7 lokal 3
15-889 Białystok

Studio kosmetyczne, kameralne, położone w centrum miasta, z bezpłatnym parkingiem.Szeroka oferta zabiegów na twarz, ciało,dłonie i stopy. Szczególnie polecane: mikrodermabrazja, peeling kawitacyjny, peeling wodno-tlenowy(oxybrazja), mezoterapia bezigłowa,eksfoliacja kwasami.

mikrodermabrazja, oxybrazja, zabiegi, kwasy, peeling

Fundacja FORS-ITIS


Jowisza 2
15-684 Białystok

Oferta CENTRUM: konsultacje i porady psychologiczne diagnoza zaburzeń rozwojowych diagnoza poziomu inteligencji i osobowości indywidualna terapia zaburzeń emocjonalnych warsztaty umiejętności społecznych dla dzieci i młodzieży warsztaty umiejętności wychowawczych dla rodziców warsztaty rozwoju emocjonalnego i osobowości Integracja Sensoryczna terapia taktylna integracja odruchów gimnastyka korekcyjna kinezyterapia masaż diagnoza i indywidualna terapia logopedyczna

psychologiczne poradnictwo, integracja sensoryczna, terapia taktylna, gimnastyka korekcyjna, kinezyterapia

Centrum Terapii i Wspomagania Rozwoju MOTYL-e


Jowisza 2
15-684 Białystok

Oferta: konsultacje i porady psychologiczne diagnoza zaburzeń rozwojowych diagnoza poziomu inteligencji i osobowości indywidualna terapia zaburzeń emocjonalnych warsztaty umiejętności społecznych dla dzieci i młodzieży warsztaty umiejętności wychowawczych dla rodziców warsztaty rozwoju emocjonalnego i osobowości Integracja Sensoryczna terapia taktylna integracja odruchów gimnastyka korekcyjna kinezyterapia masaż diagnoza i terapia logopedyczna dla dzieci i osób dorosłych

poradnictwo psychologiczne, Integracja Sensoryczna, terapia taktylna, terapia logopedyczna, neurologopedia

Mini Akademia


Wąska 15 lok 4
15-481 Białystok

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu na opiekę nad najmniejszymi dziećmi i brakiem miejsc w państwowych żłobkach otworzyliśmy 'MINI AKADEMIĘ' – mini żłobek, prywatną opiekę całodzienną i godzinową dla dzieci od 6m do 3 lat, w świetnej lokalizacji, centrum Białegostoku. Maluchy do lat 3 muszą być objęte przede wszystkim procesem opiekuńczym, a dopiero potem wychowawczym i edukacyjnym. Dlatego Drogi Rodzicu nie zwlekaj, zadzwoń i porozmawiaj, zobacz co mamy do zaoferowania, gdyż powierzasz nam to co najcenniejsze - DZIECKO!

żłobek, mini żłobek, opieka nad dziećmi, klub malucha

Biuro Podróży Turio


Sienkiewicza 49 lok. 301
15-002 Białystok

O NAS Biuro podróży Turio powstało w 2010 roku w centrum Białegostoku. Doświadczenie pilota wycieczek, wykształcenie kulturoznawcze i pedagogiczne pracowników BPT, pozwoliło nam stworzyć atrakcyjne oferty wyjazdów grupowych. MISJA Biuro Podróży Turio ma na celu realizowanie wyjątkowych wycieczek, które zapewnią Klientom biura pozytywne i niezapomniane wrażenia. Produkty BPT łączą w sobie jakość, bezpieczeństwo, edukację, rozrywkę i radość zwiedzania. Programy wycieczek są zawsze dostosowane do indywidualnych potrzeb i zainteresowań poszczególnych instytucji, gdyż satysfakcja Klienta jest dla nas najwyższą wartością. Specjalizujemy się w wycieczkach szkolnych oraz wyjazdach integracyjno-krajoznawczych dla firm i instytucji.

WYCIECZKA SZKOLNA, INSENTIVE, WYJAZDY FIRMOWE, INCOMING, IMPREZY FIRMOWE

Psotnik


ul. Antoniukowska 56 lok 24
15-845 Białystok

Zapraszamy wszystkie dzieci wieku 1 -12 lat do zabawy. Zapewniamy swoim gościom pełną niezapomnianych wrażeń przygodę. Do dyspozycji dzieci jest trzypiętrowa konstrukcja, gdzie na dzieci czeka m.in.: basen z piłeczkami, zjeżdżalnie proste i spiralne, tajemnicze labirynty i przeszkody, ruchome kładki i pochylnie do wspinaczki, armatki pneumatyczne. Maluszki do lat 3 mogą bezpiecznie bawić się w specjalnie wydzielonym kąciku zabaw wyłożonym miękką wykładziną i wyposażonym specjalnie do ich potrzeb. W naszym Psotniku pomyśleliśmy nie tylko o dzieciach – rodzice po trudach całego dnia mogą odpocząć w przytulnej kawiarence podczas, gdy ich dzieci będą mogły się wyszaleć. Można u nas zorganizować niezapomniane urodziny, imieniny lub inne imprezy okolicznościowe, mini kolonie, bale karnawałowe, choinki firmowe i wiele innych… Zapraszamy przedszkola, szkoły i grupy zorganizowane (powyżej 15 osób) do wspólnej zabawy w naszym centrum zabaw.

psotnik białystok, dzieci białysyok, zabawa, fikoland, basen z piłeczkami

Dodaj firmę do mapy białegostoku
reklama
kredyt
oferty produktów kredytowych
Najnowsze na forum
Najnowsze adresy firm
Wiadomości z regionu:

Tagi - Miasta: A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z