Portal medyczny Sprawdź ofertę na kredyty gotówkowe w 24finance.pl
Zaloguj się

Mapa Białegostoku

Dystrybucja


F.H.U. DEFENDO Anna Oksztulska


gen. Władysława Andersa 3
15-124 Białystok

F.H.U. DEFENDO to autoryzowany dystrybutor odzieży roboczej i ochronnej Projob i Jobman. Nasze marki szwedzkiej odzieży łączą funkcjonalność, wygodę, komfort oraz ergonomikę. Zajmujemy się także dystrybucja odzieży reklamowej takich znanych marek jak James Harvest, Printer. Nasza działalność obejmuje kompleksowe zaopatrywanie firm w ubrania robocze, akcesoria bhp, ręczniki, znaki i tablice informujące, środki czystości. Wszystkie oferowane przez nas produkty są najwyższej jakości pod względem funkcjonalności i trwałości. Wykonujemy kompleksowe usługi znakowania odzieży roboczej i reklamowej. Na indywidualne życzenie klienta wyposażymy każdy rodzaj odzieży w logo firmowe lub inny element graficzny, dowolną techniką (haft, sitodruk)wybraną przez klienta. Oferujemy usługi i szkolenia bhp - profesjonalną pomoc Firmom, Instytucjom i wszystkim tym, którzy pragną efektywnego podnoszenia standardów bezpieczeństwa. Posiadamy przygotowanie pedagogiczne i merytoryczne w zakresie prowadzenia szkoleń BHP.

Odzież robocza, ochronna i reklamowa

Alex - karnisze


Kawaleryjska 17a
15-324 Białystok

Alex - Białystok. Karnisze metalowe oraz karnisze drewniane dostępne w ofercie oficjalnego dystrybutora firmy Karnix w województwie podlaskim. W sklepie można nabyć karnisze pojedyncze lub karnisze podwójne na których można zawiesić albo same firany lub zasłony lub i firany i zasłony razem. Pięknie upięte firany czy zasłony to prawie małe dzieła sztuki, które przydadzą Państwa wnętrzom specyficzny i niepowtarzalny charakter w zależności od Państwa umiejętności plastycznych. Samo ładnie umeblowane mieszkanie bez ładnie zagospodarowanego okna traci na wyglądzie i tu swoją rolę spełnią nie tylko ładne firany, ale i odpowiednio dobrane karnisze. PHU ALEX Białystok oferuje obecnie ponad 1000 modnych wzorów karniszy, to wręcz nieprawdopodobne, jak doradcy firmy dbają o to by trafić z ofertą w Państwa tak różnorodne gusta. Wobec tak szerokiego asortymentu nie ma możliwości by ktoś nie wybrał czegoś odpowiedniego dla siebie.

karnisze białystok, karnisze, białystok karnisze, karnisze metalowe, dystrybutor firmy karnix

Euro Logistics Sp. z o.o. Spedycja kontenerowa


Hutnicza 3
81-212 Gdynia

Firma logistyczna, zajmuje się spedycja międzynarodowa poprzez transport morski,transport lotniczy oraz transport samochodowy.

spedycja międzynarodowa, spedycja, logistyka, cargo, dystrybucja krajowa

Nexmar


Ryska 1
15-008 Białystok

Rynny ocynkowane (ocynk),rynny miedziane (miedĽ),rynny tytanowe (tytan),rynny tytanowo - cynkowe (cynk),rynny powlekane, rynny malowane. Systemy orynnowania. Rynny MARLEY, PREFA. Systemy rynnowe. Narzędzia dekarskie. Hurtownia i Dystrybucja. Hurt, dystrybutor.

rynny, rynna, ocynkowane, ocynkowana, dach

P.H.U "SANTECHNIKA" MICHAŁ CHODAKOWSKI


ul. M.C SKŁODOWSKIEJ 3 , OCTOWA 6
15-095 BIAŁYSTOK

rzedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Santechnika, Białystok

santechnika, technka sanitarna, budownictwo, handel i dystrybucja ceramiką, armatura

TIRKOT Krzysztof Kotowski


Hetmańska 38
15-727 Białystok

TIRKOT Krzysztof Kotowski - Sprzedaż i dystrybucja części do samochodów ciężarowych, naczep i przyczep, chemii samochodowej firmy KENT (środki do konserwacji i eksploatacyjne) oraz narzędzi warsztatowych firmy LUNA.

TIRKOT, kotowski, tir, ciężarowe, ciężarówki

ENPOL - producent armatury przeciwpożarowej


Octowa 5
15-399 Białystok

Prowadzimy pełny zakres działalności od projektowania i produkcji do dystrybucji armatury i sprzętu przeciwpożarowego.

enpol, Enpol, Białystok, białystok, bialystok

Opakowania SC


Hurtowa 2
15-399 Białystok

Opakowania S.C. - firma zajmująca się dystrybucją opakowań foliowych oraz różnego rodzaju foli: ogrodniczych, budowlanych, termokurczliwych. Adres: 15-399 Białystok, ul. Hurtowa 2, tel (085) 742 75 14 w. 325.

opakowania, folia, folie ogrodnicze, folie termokurczliwe, torby

EDMARK


J. Matejki 1
18-100 Łapy

Firma Edmark zajmuje się dystrybucją mięsa, drobiu, wędlin i jaj.

Edmark, edmark, hurtownia, mięso, mieso

MK Dystrybucja Sp. z o.o.


Elewatorska 1
19-203 Grajewo

Dodaj firmę do mapy białegostoku
reklama
kredyt
oferty produktów kredytowych
Najnowsze na forum
Najnowsze adresy firm
Wiadomości z regionu:

Tagi - Miasta: A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z