Portal medyczny Sprawdź ofertę na kredyty gotówkowe w 24finance.pl
Zaloguj się

Mapa Białegostoku

Dziecko


Mini Akademia


Wąska 15 lok 4
15-481 Białystok

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu na opiekę nad najmniejszymi dziećmi i brakiem miejsc w państwowych żłobkach otworzyliśmy 'MINI AKADEMIĘ' – mini żłobek, prywatną opiekę całodzienną i godzinową dla dzieci od 6m do 3 lat, w świetnej lokalizacji, centrum Białegostoku. Maluchy do lat 3 muszą być objęte przede wszystkim procesem opiekuńczym, a dopiero potem wychowawczym i edukacyjnym. Dlatego Drogi Rodzicu nie zwlekaj, zadzwoń i porozmawiaj, zobacz co mamy do zaoferowania, gdyż powierzasz nam to co najcenniejsze - DZIECKO!

żłobek, mini żłobek, opieka nad dziećmi, klub malucha

Fikoland Sp. z o.o.


Handlowa 1
15-399 Białystok

Jesteśmy z Wami od 1999 roku. Proponujemy Państwu coś specjalnie dla dzieci - niezapomnianą zabawę w największym w północno- wschodniej Polsce Centrum Zabaw FIKOLAND. Aż na dwóch poziomach naszego nowego centrum czekają na dzieci kolorowe rury, labirynty ze sznurków, zakręcone zjeżdżalnie i trójwymiarowe przeszkody, które nie tylko sprawią olbrzymią radość naszym małym klientom, ale też rozwiną ich sprawność fizyczną i wyobraźnię przestrzenną. Specjalnie dla opiekunów stworzyliśmy miłe miejsca relaksu: stylową kawiarnię oraz wyciszony, przeszklony ogród zimowy z galerią zdjęć, w którym można odpocząć, jednocześnie obserwując bawiące się dzieci. Tam także zainstalowaliśmy wi-fi, by szczególnie zapracowani mogli skorzystać z bezpłatnego łącza internetowego.

Fikoland, w fikolandzie, fitness, centrum, zabaw

CHATKA PUCHATKA


Piasta 16
15-044 Białystok

… gdy chcesz pójść do kosmetyczki … … kiedy wyjście do kina lub znajomych staje się mało realne … … gdy po urlopie macierzyńskim musisz wracać do pracy … Masz dość poszukiwań odpowiedniej niani a dziadkowie mieszkają za daleko? Zastanawiasz się komu oddać dziecko pod opiekę? Przyprowadź je do nas! Oferujemy opiekę całodzienną oraz na godziny nad dziećmi w wieku od 6 m-cy Opieka możliwa również poza godzinami pracy Klubu oraz w weekendy Klub Malucha „Chatka Puchatka” czynny jest od poniedziałku do piątku przez cały rok kalendarzowy w godz. 6:30 – 17:30 z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy. Klub Malucha to: - małe grupy 10-12 osobowe - szeroka gama zajęć ruchowych i edukacyjnych oparta na nowoczesnych programach - wspaniała zabawa i rodzinna atmosfera - indywidualne podejście do każdego dziecka - czas i sposób prowadzenia zajęć dostosowany do możliwości poznawczych dzieci - odpowiednio przygotowana kadra Waszym pociechom zapewniamy m.in.: - ubezpieczenie - opiekę wykwalifikowanej kadry - opiekę psychologa i położnej - zajęcia edukacyjno-wychowawcze - zabawy z muzyką, plastyką i rytmiką - słuchanie bajek i muzyki relaksacyjnej - naukę języka angielskiego Wykorzystujemy nowoczesne metody pracy • G. Domana- czytanie globalne • W. Sherborn- ruch rozwijający • M. Bogdanowicz- metoda dobrego startu • D.Brett- bajkoterapia • rytmika i j.angielski Stymulujemy rozwój intelektualny, fizyczny, emocjonalny i społeczny dziecka. Wszystkie dzieci objęte są ubezpieczeniem, profesjonalną opieką pedagogiczną i medyczną. W programie również konsultacje z logopedą i lekarzem pediatrą. Nasz klub posiada trzy sale, bawialnię, jadalnię i sypialnię które mieszczą się na powierzchni 100 m2. Dzieci są zróżnicowane na grupy wiekowe z odpowiednio przystosowaną metodyką pracy. Organizujemy urodziny w Klubie Malucha z profesjonalnym animatorem zabaw. Oferujemy 2 godzinną, pełną niezapomnianych przeżyć zabawę, która będzie spełnieniem marzeń i dostarczy Państwa pociechom wiele radości.

opieka nad dziećmi, przedszkole, żłobek, imprezy urodzinowe

Podlaskie Centrum Opiekunek


Piękna 5 lok. 22
15-282 Białystok

strona podlaskiego centrum opiekunek.Jesli poszukujesz opiekunki do dziecka,chorej osoby,odwiedź nas.Zapraszamy.

Opieka, Podlaskie Centrum Opiekunek, Opiekunka, Opiekunka do dziecka, Niania

Opieka - Podlaskie Centrum Opiekunek


ul. Piękna 5 lok. 22
15 - 282 Białystok

strona podlaskiego centrum opiekunek.Jesli poszukujesz opiekunki do dziecka,chorej osoby,odwiedź nas.Zapraszamy.

Opieka, Podlaskie Centrum Opiekunek, Opiekunka, Opiekunka do dziecka, Niania

Biuro Rzecznika Praw Dziecka (Rzecznik Praw Dziecka)


Śniadeckich 10
00-656 Warszawa

Oficjalna strona Rzecznika Praw Dziecka Rzeczpospolitej Polskiej

prawa dziecka, przemoc, dziecko, rodzice

Ośrodek Wczasów "Puszcza"


Cegielniana 67
16-030 Supraśl

Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku - strona internetowa KWP

policja, wojewódzka, podlaskie, wojewodztwo, komisariaty

Dodaj firmę do mapy białegostoku
reklama
kredyt
oferty produktów kredytowych
Najnowsze na forum
Najnowsze adresy firm
Wiadomości z regionu:

Tagi - Miasta: A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z