Portal medyczny Sprawdź ofertę na kredyty gotówkowe w 24finance.pl
Zaloguj się

Mapa Białegostoku

Mini


Kancelaria Adwokacka Leszek Kudrycki


Mickiewicza 83
15-257 Białystok

Białostocka kancelaria adwokacka Leszka Kudryckiego pomoże Ci w przy rozwiązywaniu wielu problemów prawnych. Adwokat Leszek Kudrycki oferuje również doradztwo w zakresie postępowania przy sprawach z zakresu prawa karnego, cywilnego lub administracyjnego. Każdy problem rozpatrywany jest indywidualnie, aby droga jego rozwiązania była jak najlepsza. Z usług adwokata Leszka Kudryckiego mogą korzystać nie tylko osoby indywidualne, ale także firmy. Jeżeli potrzebujesz pomocy w zakresie prawa polskiego

adwokat, prawnik, kancelaria adwokacka Białystok, adwokat Białystok, Leszek Kudrycki

Usługi BHP


Wasilkowska
15-174 Białystok

Szkolenia BHP, HACCP, pierwsza pomoc, ochrona przeciwpożarowa. Posiadamy bardzo rozbudowaną sieć specjalistów, co pozwala nam na prowadzenie szkoleń w dowolnie wybranym miejscu na terenie całego kraju.

bhp, szkolenia, kursy, szkolenie, szkoleń

Zakład Usług Kominiarskich Adam Półkośnik


Sielachowskie 63
16-010 Wasilków

Zakład Usług Kominiarskich Adam Półkośnik istnieje od 1998 roku. Posiadamy wiedzę i długoletnie doświadczenie gwarantujące profesjonalne usługi w zakresie kominiarstwa. Pracę wykonujemy rzetelnie ze szczegolną dbałością o etykę zawodową.

usługi kominiarskie, przewody kominowe, przegląd wentylacji, kominiarz, białystok

Biuro Rachunkowe Monika Kaca


Mickiewicza 80/2
15-237 Białystok

Nasze biuro rachunkowe działa w oparciu o wydany w 2005 roku przez Ministra Finansów Certyfikat Księgowy Nr 11402/2005 nadający nam uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w PZU S.A., co gwarantuje Państwu finansowe bezpieczeństwo. Klientom oferujemy prowadzenie Ksiąg Rachunkowych, Podatkowych Ksiąg Przychodów i Rozchodów, Ewidencji Ryczałtowych, Ewidencji na potrzeby podatku VAT wraz z obsługą kadrowo-płacową i rozliczeniami z ZUS pracowników i przedsiębiorców. Księgi prowadzimy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, przygotowujemy okresowe rozliczenia oraz deklaracje podatkowe, prowadzimy ewidencję środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych oraz ewidencję wyposażenia. Sporządzamy okresowe sprawozdania statystyczne oraz sprawozdania do Narodowego Banku Polskiego.

pit, cit, vat, podatki, biuro

Memoria


Szarych Szeregów 6
15-666 Białystok

Jesteśmy firmą, która profesjonalnie zajmuje się opieką oraz czyszczeniem miejsc pochówku, grobów, miejsc pamięci, mogił zbiorowych oraz pomników. Wykonujemy również szereg usług pokrewnych które znajdą Państwo w naszej ofercie. Nasze usługi wykonujemy zawsze precyzyjnie oraz dokładnie, w wyznaczonym przez Państwa terminie. Obsługujemy cały teren województwa podlaskiego. Na życzenie klienta możliwy jest również dojazd w inne miejsca kraju. Gwarantujemy Państwu rzetelność naszych usług.

Opieka, grobami, groby, nagrobki, miejsca pamięci

M-TRANS


Gajowa 69b
15-794 Białystok

Posiadamy duże przestronne auta DŁ 4,20 WYS 2,30 SZER. 2.10 wyposażone w pasy ładunkowe i materiały zabezpieczające ładunek Nasi doświadczeni pracownicy zabezpieczą wyniosą i wniosą mienie klienta bez żadnych zadrapań i zniszczeń. W razie potrzeby ekipy wyposażone są w sprzęt do demontażu i montażu mebli, żyrandoli itp. Nasze doświadczenie pozwoli zaplanować i zorganizować państwu precyzyjnie przeprowadzkę co pozwoli skrócić jej czas do minimum. Wykonujemy również relokacje rzeczy nietypowych: -pianina -sejfy -lady chłodnicze -itp Możliwość wynajmu auta z kierowcą, lub z ekipą pracowników wystawiamy faktury vat. www.przeprowadzki-podlasie.pl 506-005-506

przeprowadzki białystok, transport białystok, przeprowadzki, transport, montaż mebli

Biuro rachunkowe Monika Kaca


Św. Rocha 31 lokal 147
15-879 Białystok

Nasze biuro rachunkowe działa w oparciu o wydany w 2005 roku przez Ministra Finansów Certyfikat Księgowy Nr 11402/2005 nadający nam uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w PZU S.A., co gwarantuje Państwu finansowe bezpieczeństwo.

biuro rachunkowe białystok, księgowa

MEBLAK Grzegorz Brzostowski


27 lipca 80
15-182 Białystok

Firma zajmuję się produkcję frontów meblowych lakierowanych na wysoki połysk oraz mat. Prowadzimy również sprzedaż frontów laminowanych, fornirowanych, szklanych i aluminiowych.

fronty laminowane, drewnopodobne, fronty meblowe, fronty lakierowane, fronty aluminiowe

Mini Akademia


Wąska 15 lok 4
15-481 Białystok

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu na opiekę nad najmniejszymi dziećmi i brakiem miejsc w państwowych żłobkach otworzyliśmy 'MINI AKADEMIĘ' – mini żłobek, prywatną opiekę całodzienną i godzinową dla dzieci od 6m do 3 lat, w świetnej lokalizacji, centrum Białegostoku. Maluchy do lat 3 muszą być objęte przede wszystkim procesem opiekuńczym, a dopiero potem wychowawczym i edukacyjnym. Dlatego Drogi Rodzicu nie zwlekaj, zadzwoń i porozmawiaj, zobacz co mamy do zaoferowania, gdyż powierzasz nam to co najcenniejsze - DZIECKO!

żłobek, mini żłobek, opieka nad dziećmi, klub malucha

Psotnik


ul. Antoniukowska 56 lok 24
15-845 Białystok

Zapraszamy wszystkie dzieci wieku 1 -12 lat do zabawy. Zapewniamy swoim gościom pełną niezapomnianych wrażeń przygodę. Do dyspozycji dzieci jest trzypiętrowa konstrukcja, gdzie na dzieci czeka m.in.: basen z piłeczkami, zjeżdżalnie proste i spiralne, tajemnicze labirynty i przeszkody, ruchome kładki i pochylnie do wspinaczki, armatki pneumatyczne. Maluszki do lat 3 mogą bezpiecznie bawić się w specjalnie wydzielonym kąciku zabaw wyłożonym miękką wykładziną i wyposażonym specjalnie do ich potrzeb. W naszym Psotniku pomyśleliśmy nie tylko o dzieciach – rodzice po trudach całego dnia mogą odpocząć w przytulnej kawiarence podczas, gdy ich dzieci będą mogły się wyszaleć. Można u nas zorganizować niezapomniane urodziny, imieniny lub inne imprezy okolicznościowe, mini kolonie, bale karnawałowe, choinki firmowe i wiele innych… Zapraszamy przedszkola, szkoły i grupy zorganizowane (powyżej 15 osób) do wspólnej zabawy w naszym centrum zabaw.

psotnik białystok, dzieci białysyok, zabawa, fikoland, basen z piłeczkami

Dodaj firmę do mapy białegostoku
reklama
kredyt
oferty produktów kredytowych
Najnowsze na forum
Najnowsze adresy firm
Wiadomości z regionu:

Tagi - Miasta: A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z