Portal medyczny Sprawdź ofertę na kredyty gotówkowe w 24finance.pl
Zaloguj się

Mapa Białegostoku

Nieruchomości


Portal online.nieruchomosci.pl


Bielska 3
15-852 Białystok

Portal nieruchomości online.nieruchomosci.pl to największa baza ofert sprzedaży bezpośredniej nieruchomości w regionie. Publikowane na stronach oferty są zawsze aktualne i sprawdzone, zawierają atrakcyjne oferty sprzedaży. W serwisie oferty sprzedaży: mieszkania, domy,lokale, działki rolne, działki inwestycyjne, działki rekreacyjne na Podlasiu i nie tylko. Serwis online.nieruchomosci.pl posiada interaktywna mapę nieruchomości, szczegółowy opis nieruchomości, nieograniczoną ilość zdjęć, dużo inf

ziemia, mieszkania, domy, podlasie, nieruchomości

D&K COMPANY


Stefana Żeromskiego 7c
15-349 Białystok

Kupno sprzedaż nieruchomości, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, wynajem nieruchomości, doradztwo, wykonywanie świadectw energetycznych budynków, lokali użytkowych,

kupno, sprzedaż, wynajem, nieruchomości, świadectwa energetyczne

Zbigniew Piszczatowski Geodezja Wycena Nieruchomości


Stołeczna 14B/35
15-879 Białystok

Jesteśmy firmą z Białegostoku świadczącą usługi z zakresu geodezji oraz wyceny nieruchomości. Działamy na terenie województwa podlaskiego i terenach przyległych sąsiednich województw. W dziedzinie geodezji wykonujemy: - Mapy sytuacyjno-wysokościowe do celów projektowych (budynków, budowli, sieci i przyłączy infrastruktury podziemnej i naziemnej) - w formie analogowej lub numerycznej, - Mapy zasadnicze (w formie analogowej lub numerycznej), - Wytyczenie budynków, budowli, sieci i przyłączy infrastruktury podziemnej i naziemnej, - Inwentaryzację powykonawczą budynków, budowli, sieci i przyłączy infrastruktury podziemnej i naziemnej, - Podziały nieruchomości zurbanizowanych, rolnych i leśnych, - Połączenia nieruchomości zurbanizowanych, rolnych i leśnych, - Rozgraniczenia, - Wznowienia znaków granicznych oraz okazania granic ewidencyjnych, - Mapy do celów prawnych, - Ekspertyzy, badanie i regulacje stanów prawnych (m.in. do ksiąg wieczystych), - Dokumentacje do wprowadzenia zmian w ewidencji gruntów i budynków, - Inne prace (np. pomiary i obliczenie powierzchni zasiewów dla potrzeb kontroli ARiMR), - Opinie sądowe. W dziedzinie wyceny nieruchomości wykonujemy]wyceny różnych rodzajów nieruchomości do różnych celów.

Geodezja, wycena nieruchomości, geodeta, geodeta uprawniony, rzeczoznawca majątkowy

Karta-nieruchomosci.pl


I Armii W.P. 7A
15-107 Białystok

Karta Nieruchomości - wspomaganie sprzedaży działek to zebrane i uporządkowane informacje opisowe oraz zdjęciowe odnośnie działki będącej w trakcie sprzedaży. Karta nieruchomości działki, oprócz informacji podstawowych, zawiera bardzo ważne narzędzie - wizualizacje działki wraz z umieszczonym na niej budynkiem. Klient sam ma możliwość wyboru budynku, który chce pokazać na sprzedawanej działce. Dzięki pełnemu zebraniu w jednym miejscu opisów i informacji dotyczących nieruchomości oraz załączeniu wizualizacji działki wraz z domem, proces sprzedaży nieruchomości usprawnia się i przyspiesza. Karta nieruchomości jest dostarczana na konto email zamawiającego i jest przygotowana w dwóch wersjach (wersja pełna oraz wersja niepełna) gotowych do druku.

karta nieruchomości, nieruchomości, sprzedaż nieruchomości, kupno nieruchomości, promowanie nieruchomości

Grabowscy Nieruchomości s.c.


Świętego Mikołaja 1 lok. 11
15-419 Białystok

Jesteśmy doświadczoną i cenioną na białostockim rynku agencją nieruchomości. Charakteryzuje nas indywidualne podejście do klienta oraz szeroka pomoc w zakresie nie tylko transakcji kupna/sprzedaży, ale także rozwiązywania problemów prawnych i uzyskiwania kredytów. Jeśli zależy Państwu na profesjonalnym i bezpiecznym przeprowadzeniu transakcji kupna/sprzedaży Państwa nieruchomości prosimy o kontakt. Dołożymy wszelkich starań, abyście Państwo dołączyli do grona naszych zadowolonych klientów.

nieruchomosci, nieruchomości, bialystok, białystok, podlasie

BSM - Białostocka Spółdzielnia Mieszkaniowa


Św. Rocha 11/1
15-879 Białystok

BSM - Białostocka Spółdzielnia Mieszkaniowa. ul. Św.Rocha 11/1, 15-879 Białystok Administracja Osiedli: Białostoczek, Centrum, Przyjaźń, Sienkiewicza, Tysiąclecia. Nieruchomości - sprzedaż, wynajem, lokale użytkowe, sala konferencyjna. Jedna z największych Spółdzielni w B-stoku, powstała w 1947

bsm, białostocka, białystok, spółdzielnia, mieszkaniowa

Grabowscy Nieruchomości s.c,


ul. św. Mikołaja 1 lok 11 (I piętro)
15-419 Białystok

Strona białostockiej agencji nieruchomości - GRABOWSCY NIERUCHOMOŚCI

nieruchomosci, nieruchomości, bialystok, białystok, podlasie

Agnieszka Brzostowska ProjectConsulting PROJEKTOWANIE I ARANŻACJA WNĘTRZ


Słonecznikowa 25 lok.37
15-660 Białystok

Serwis informacyjny i usługowy z branży wnętrz.Usługi projektowania, wystrój wnętrz i aranżacja wnętrz. Analizy nieruchomości,konsultacje i projekty wnętrz, także drogą elektroniczną, Aranżacje wnętrz i stylowe projektowanie.

aranżacja wnętrz, architektura wnętrz, wystrój wnętrz, projekty wnętrz, projekty łazienek

INSTYTUT Krav Maga Polska ODDZIAŁ BIAŁYSTOK..


ul.Hetmańska 8 Wyższa Szkoła Nieruchomości
15-570 Białystok

Kancelaria Obsługi Nieruchomości Rental


Suraska 1
15-093 Białystok

Kancelaria Obsługi Nieruchomości Białystok Rental. Nasza oferta to: pośrednictwo w obrocie nieruchomościami oraz wycena nieruchomości. Pełna oferta mieszkania domy, działki.

nieruchomości Białystok, mieszkania, mieszkanie, domy, działki

Dodaj firmę do mapy białegostoku
reklama
kredyt
oferty produktów kredytowych
Najnowsze na forum
Najnowsze adresy firm
Wiadomości z regionu:

Tagi - Miasta: A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z