Portal medyczny Sprawdź ofertę na kredyty gotówkowe w 24finance.pl
Zaloguj się

Mapa Białegostoku

Projekto


Euro-Projekt - Architekci


Włościańska 18
15-199 Białystok

Podstawową specjalizacją biura projektowego w białostockim biurze projektowym EURO-PROJEKT z filią w Warszawie jest realizowanie projektów architektonicznych nowoczesnych budynków użyteczności publicznej, budynków mieszkalnych jak także przemysłowych. Nasi architekci wiedzą w jaki sposób piękno połączyć z europejskimi normami budowlanymi, zarówno w zakresie norm bezpieczeństwa, ale i jakości wykonania budowy.

architekt, biuro projektowe, architektura, projekty

CYBERSTATION.PL


Bielska 3
15-852 Białystok

Internetowe kioski multimedialne oferowane przez cyberstation.pl to nowoczesne urządzenia do promocji produktów i usług. Praktyczne, z 19" ekranem dotykowym, w trwałej obudowie w kilku wersjach kolorystycznych i nowoczesnym wyglądzie. Możliwość zainstalowania dopasowanego do potrzeb oprogramowania zwiększa możliwości naszych urządzeń. Oparte na procesorach Intel, Windows XP mają nieograniczone możliwości konfiguracji. W standardzie proponujemy wodoodporną klawiaturę i głośniki. Każdy kiosk może zostać wzbogacony o różnorodne elementy dodatkowe takie jak np: trackball, kamera, mikrofon i głośniki, drukarka, czytnik kodów kreskowych, czytnik kart magnetycznych i/lub chip'owych ( karty płatnicze i kredytowe lub karty innego typu). Nasze urządzenia instalujemy na terenie całego kraju. Zapytaj o możliwość zainstalowania kiosku do promocji w twojej firmie na info@cyberstation.pl i skorzystaj z atrakcyjnego rabatu na zakup urządzenia. Oferujemy również możliwość wynajęcia urządzeń na dłuższy okres czasu oraz możliwość negocjacji cen.

cyberstation - kioski internetowe, infokioski, reklamowe, usługi, infomaty

PROTECHMAR


Długa 27
15-635 Klepacze

Firma zajmuje się: - projektowaniem i automatyzacją procesów technologicznych; - projektowaniem i wdrożeniem maszyn i urządzeń; - projektowaniem i modernizacją układów sterowania opartych na sterownikach PLC maszyn i urządzeń według wskazań klienta; - programowaniem sterowników przemysłowych, paneli operatorskich, programowanie robotów przemysłowych (KUKA, ABB); - serwis maszyn i urządzeń w tym: wykrawarek, frezarek, tokarek; - montażem instalacji elektrycznej, sterowania; - wykonywaniem pom

automatyka, projektowanie, serwis, instalacje, montaż

CODE-R Robert Klim


Aleja Józefa Piłsudskiego 24/63
15-446 Białystok

Zajmuję się projektowaniem stron internetowych, grafiki oraz tworzeniem oprogramowania dedykowanego. Gwarantuję usługi na najwyższym poziomie z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii. W pracy korzystam z najnowszego oprogramowania firmy Adobe (Adobe Web Premium Design CS5). Jeśli masz jakieś pytania lub pomysł na swój serwis nie czekaj i skontaktuj się ze mną. Z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania.

strony internetowe, strony internetowe białystok, code-r, sklepy internetowe, sklepy internetowe białystok

MW Studio Projekt


Oliszki 39C
16-070 Choroszcz

Autorskie studio graficzne – kreowanie grafiki użytkowej online Architektura wnętrz – aranżacja przestrzeni zamkniętych istnieje na polskim rynku od 2002 roku. Studio jest partnerem dla branży opakowań. Specjalizujemy się w dziedzinie kreowania opakowań produktów komercyjnych oraz tworzeniu wizerunku firmy na rynku.

Projektowanie graficzne, aranżacja wnętrz

Zbigniew Piszczatowski Geodezja Wycena Nieruchomości


Stołeczna 14B/35
15-879 Białystok

Jesteśmy firmą z Białegostoku świadczącą usługi z zakresu geodezji oraz wyceny nieruchomości. Działamy na terenie województwa podlaskiego i terenach przyległych sąsiednich województw. W dziedzinie geodezji wykonujemy: - Mapy sytuacyjno-wysokościowe do celów projektowych (budynków, budowli, sieci i przyłączy infrastruktury podziemnej i naziemnej) - w formie analogowej lub numerycznej, - Mapy zasadnicze (w formie analogowej lub numerycznej), - Wytyczenie budynków, budowli, sieci i przyłączy infrastruktury podziemnej i naziemnej, - Inwentaryzację powykonawczą budynków, budowli, sieci i przyłączy infrastruktury podziemnej i naziemnej, - Podziały nieruchomości zurbanizowanych, rolnych i leśnych, - Połączenia nieruchomości zurbanizowanych, rolnych i leśnych, - Rozgraniczenia, - Wznowienia znaków granicznych oraz okazania granic ewidencyjnych, - Mapy do celów prawnych, - Ekspertyzy, badanie i regulacje stanów prawnych (m.in. do ksiąg wieczystych), - Dokumentacje do wprowadzenia zmian w ewidencji gruntów i budynków, - Inne prace (np. pomiary i obliczenie powierzchni zasiewów dla potrzeb kontroli ARiMR), - Opinie sądowe. W dziedzinie wyceny nieruchomości wykonujemy]wyceny różnych rodzajów nieruchomości do różnych celów.

Geodezja, wycena nieruchomości, geodeta, geodeta uprawniony, rzeczoznawca majątkowy

Minkowscy Architekci


Warszawska
15-950 Białystok

Zajmujemy się projektowaniem architektoniczno-konstrukcyjnym obiektów budowlanych różnych typów, w szczególności budynków użyteczności publicznej. Firma działa nieprzerwanie od 1988 roku. W zespole utalentowani i doświadczeni architekci.

architekci, architekt, architekci białystok, architekci warszawa, biura projektów

Technisan - projektowanie instalacji sanitarnych i nadzór


Piastowska 11
15-207 Białystok

Technisan - projektowanie instalacji sanitarnych, wentylacji, klimatyzacji, instalacji grzewczych i wod-kan, pełnienie nadzoru inwestorskiego na terenie całego kraju

projektowanie instalacji sanitarnych, projekty sanitarne, projekty instalacji grzewczych, projekty hvac, projektowanie hvac

Modus kamil Augustynowicz


Żeromskiego 4/7
15-349 Białystok

Firma - Modus - Kamil Augustynowicz zajmuje się projektowaniem wnętrz, pomieszczeń mieszkalnych, pomieszczeń użyteczności publicznej, a także stanowisk wystawienniczych. Aranżacje wnętrz funkcjonalnych, komfortowych, indywidualnych rozwiązań innowacyjnych w najwyższej jakości, oparte są na znajomości potrzeb związanych z przestrzenią mieszkalną klienta.

projektowanie wnętrz, projekty, dekoratorstwo, architekt wnętrz, projekt mieszkania

Ministerstwo Kuchni


Legionowa 9/1 lok. 154
15-281 Białystok

Projektowanie wnętrz kuchennych jest moją pasją. Aranżacje Ministerstwa Kuchni zaskakują formą, ergonomiką, kolorem, światłem. Uzupełnieniem aranżacji meblowej są projekty adaptacji instalacji elektrycznej, wentylacyjnej oraz wodno-kanalizacyjnej. Twoje marzenia tworzę od podstaw! Ministerstwo Kuchni to projektowanie i produkcja najwyższej jakości mebli na wymiar: * meble kuchenne, * meble biurowe, * drzwi przesuwne, * systemy jezdne RAUPLUS, * garderoby, * szafy wnękowe, * zabudowy wnęk. Posiadam międzynarodowy certyfikat komputerowego wspomagania projektowania AutoCAD zdobyty w ATC firmy Autodesk oraz ponad czteroletnie doświadczenie w projektowaniu i realizacji wnętrz biurowych, apartamentów pokazowych, kuchni, łazienek, garderób, zabudów i szaf wnękowych. Ministerstwo Kuchni jest autoryzowanym dystrybutorem najwyższej jakości systemów drzwi przesuwnych z 10 letnią gwarancją - RAUMPLUS www.raumplus.pl. Zapraszam do współpracy! Więcej informacji na stronie www.ministerstwokuchni.pl!

meble kuchenne, meble łazienkowe, meble na wymiar, meble na zamówienie, meble biurowe

Dodaj firmę do mapy białegostoku
reklama
kredyt
oferty produktów kredytowych
Najnowsze na forum
Najnowsze adresy firm
Wiadomości z regionu:

Tagi - Miasta: A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z