Portal medyczny Sprawdź ofertę na kredyty gotówkowe w 24finance.pl
Zaloguj się

Mapa Białegostoku

Psychoterapia


Gabinet Psychoterapii Poznawczo - Behawioralnej


M.C. Skłodowskiej 3/88
15-094 Białystok

Atrakcyjność terapii poznawczo – behawioralnej (cognitive – behavioral therapy – CBT) w dużym stopniu wynika z jej intuicyjnej prostoty, z odwoływania się do empirycznych skutków leczenia oraz z jej użyteczności klinicznej

psycholog białystok, psychoterapeuta białystok, psychoterapia białystok, psychoterapia poznawczo - behawioralna, terapia poznawczo - behawioralna

Integra Pracownia Psychoterapii iPsychoedukacji


Warszawska 34, III piętro
15-004 Białystok

Integra to prywatny zespół kliniczny: psycholodzy, psychoterapeuci i psychiatrzy z wieloletnim doświadczeniem terapeutycznym. Psychoterapia dorosłych, małżeńska, rodzin z dziećmi.

psycholog białystok, psychoterapia białystok, psycholog online, psycholodzy białystok, psychoterapeuta białystok

Gabinet Psychologiczny


Waszyngtona 18 lok. 3
15-824 Białystok

Jesteśmy zespołem specjalistów, który został stworzony w celu pomagania ludziom w ich trudnościach. Wyznając zasadę, iż człowiek jest najważniejszy staramy się sumiennie, zgodnie z etyką i uczciwie wykonywać swoją pracę. Swoją ofertę kierujemy do dorosłych, młodzieży, dzieci i rodzin. Oferta: - konsultacje - terapia ( t.rodzin, par, indywidualna, t. zajęciowa, socjoterapia) - rewalidacja - mediacje - warsztaty i szkolenia (dla nauczycieli, rodziców,zajęcia psychoedukacyjne dla dzieci i mlodzieży)

psycholog białystok, terapia białystok, psychoterapia białystok, terapia rodzin białystok, terapia par białystok

Psycholog Białystok - Pracownia Psychoterapii Revivo


Pusta 4
15-139 Białystok

Profesjonalna pomoc psychoterapeutyczna – certyfikowani psychoterapeuci, psycholodzy Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (PTP) i Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii (EAP). Fachowa pomoc w rozwiązywaniu problemów życiowych, emocjonalnych, rodzinnych i innych. Jesteśmy osobami, którym bliskie są ludzkie sprawy. Zapraszamy do naszego Ośrodka - Pracowni Psychoterapii i Rozwoju Osobowości Revivo w Białymstoku. Gwarantujemy indywidualne podejście do problemu.

psycholog, psychoterapeuta, Białystok, pomoc psychologa, pomoc psychologiczna

Gabinet Pomocy Psychologicznej i Terapii Rodzin


Włókiennicza 9/1 A,B
15-464 Białystok

Prywatny Gabinet Pomocy Psychologicznej i Terapii Rodzin kieruje swoją ofertę do osób doświadczających różnorakich trudności emocjonalnych. Udzielając konsultacji lub poprzez psychoterapię indywidualną pomagamy ludziom rozwiązywać ich wewnętrzne konflikty, pokonać lęki, wzmocnić samoocenę czy bardziej optymistycznie spojrzeć w przyszłość. By przezwyciężyć kryzysy małżeńskie lub poprawić relacje z partnerem proponujemy psychoterapię małżeństw i par. Niesiemy także pomoc rodzicom doświadczającym trudności wychowawczych i innych kłopotów z dzieckiem. W takiej sytuacji najbardziej wskazana jest terapia rodzin. Oprócz pomocy psychologa w naszym gabinecie istnieje możliwość konsultacji z psychiatrą.

psycholog, psychoterapeuta, psychoterapia, psycholodzy, terapia rodzin

Gabinet Psychoterapii i Analizy


Sienkiewicza 46 II piętro lokal 61
15-004 Białystok

Gabinet psychoterapii i analizy oferuje psychoterapię indywidualną i grupową

psychoterapia, psycholog, psychiatra, białystok, podlaskie

INTEGRA PRACOWNIA PSYCHOTERAPII I PSYCHOEDUKACJI


Warszawska 34 IIIp. l.8 i 9
15- 419 BIALYSTOK

Dodaj firmę do mapy białegostoku
reklama
kredyt
oferty produktów kredytowych
Najnowsze na forum
Najnowsze adresy firm
Wiadomości z regionu:

Tagi - Miasta: A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z