Portal medyczny Sprawdź ofertę na kredyty gotówkowe w 24finance.pl
Zaloguj się

Mapa Białegostoku

Szal


Psotnik


ul. Antoniukowska 56 lok 24
15-845 Białystok

Zapraszamy wszystkie dzieci wieku 1 -12 lat do zabawy. Zapewniamy swoim gościom pełną niezapomnianych wrażeń przygodę. Do dyspozycji dzieci jest trzypiętrowa konstrukcja, gdzie na dzieci czeka m.in.: basen z piłeczkami, zjeżdżalnie proste i spiralne, tajemnicze labirynty i przeszkody, ruchome kładki i pochylnie do wspinaczki, armatki pneumatyczne. Maluszki do lat 3 mogą bezpiecznie bawić się w specjalnie wydzielonym kąciku zabaw wyłożonym miękką wykładziną i wyposażonym specjalnie do ich potrzeb. W naszym Psotniku pomyśleliśmy nie tylko o dzieciach – rodzice po trudach całego dnia mogą odpocząć w przytulnej kawiarence podczas, gdy ich dzieci będą mogły się wyszaleć. Można u nas zorganizować niezapomniane urodziny, imieniny lub inne imprezy okolicznościowe, mini kolonie, bale karnawałowe, choinki firmowe i wiele innych… Zapraszamy przedszkola, szkoły i grupy zorganizowane (powyżej 15 osób) do wspólnej zabawy w naszym centrum zabaw.

psotnik białystok, dzieci białysyok, zabawa, fikoland, basen z piłeczkami

Ojczyzna Stefanowicz Urszula


Al.J.Piłsudskiego 15 lok 1
15-444 Białystok

Zajmujemy się sprzedażą pamiątek związanych z Białymstokiem i Polska.Posiadamy w swej ofercie duży wybór gadżetów takich jak koszulki Polska i Białystok,breloczki Polska i Białystok,Bluzy Polska,Czapki Polska ,Szaliki Polska,kubki Polska I Białystok,flagi Polski ,Białegostoku i wiele innych państw,Zapraszamy do zapoznania się z nasza oferta .

pamiątki z Polski, flagi Polska, Kubki Polska, Breloki Polska, Magnesy Polska

Związek Nauczycielstwa Polskiego Oddział w Białymstoku


Sienkiewicza 57
15-002 Białystok

Strona www Związku Nauczycielstwa Polskiego Zarząd Oddziału w Białymstoku 15-002 Białystok, ul. Sienkiewicza 57 tel. 085 653 77 99

znp, znp, znp białystok, znp bialystok, białystok

FUH RR


RYCERSKA 1L
15-157 Białystok

Mieszalnia farb Tikkurila, sprzedaż farb Dekoral, Jedynka, Śnieżka. Masy i farby dekoracyjne włoskiej firmy San Marco, sztukateria Bovelacci, Stiuki trawertyny, tynki weneckie, farby metaliczne nietypowe efekty dekoracyjne. Sprzedaż materiałow wykończenia wnętrz

farby, farby białystok, farby lateksowe, beckers, tikkurila

PPHU Jesion s.c.


Szaciły 23
16-002 Dobrzyniewo Kościelne

PPHU JESION s.c. - Usługi Tartaczne i Usługi informatyczne, projektowanie stron www, profesjonalne projekty graficzne.

www, strony, stona, 3d, grafika

"GLORIA" SALON ŚLUBNY


ul.Św.Rocha 14 A
15-879 BIAŁYSTOK

Salon Sukien Ślubnych GLORIA. Gotowe kolekcje, szycie na miarę, wypożyczanie oraz komis. Nowoczesne kroje oraz tradycyjne proste szycia. Piekne suknie rybki i długie suknie z trenem. Promocje na białe suknie jednoczęściowe. Liczne dodatki: rękawiczki, tiule, kapelusze, obuwie ślubne, torebki. Pomoc projektantów, krawcowych.

salon sukni ślubnych, salon sukien ślubnych, suknie ślubne, suknie do ślubu, sukienki

Towarzystwo "Wierszalin" Teatr


Zwierzyniecka 19A m. 7
15-312 Białystok

WIERSZALIN. Głośny zespół teatralny założony w 1991 przez reżysera Piotra Tomaszuka oraz grupę współpracujących z nimi aktorów. Siedzibą teatru jest miejscowość Supraśl pod Białymstokiem.WIERSZALIN formed in 1990 by Piotr Tomaszuk is widely considered to be one of the finest theatre groups from Poland. Their work has been very well received in presentations and festivals across Europe, in Japan, Australia, and the US.

wierszalin, teatr, sztuka, theatre, acting

Dodaj firmę do mapy białegostoku
reklama
kredyt
oferty produktów kredytowych
Najnowsze na forum
Najnowsze adresy firm
Wiadomości z regionu:

Tagi - Miasta: A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z